DEBİCA PRESTO HP; Ekonomik Sınıfın Kaliteli Modeli

DEBİCA PRESTO HP; Ekonomik Sınıfın Kaliteli Modeli 1

Avrupa pazarında Goodyear çatısı altında satışlarını gerçekleştiren Debica’nın orta sınıf binek otomobiller, şehir otomobilleri ve kompakt otomobillere özel olarak ürettiği Debica PRESTO HP, bütçesini düşünen kullanıcılar için ekonomik bir yaz lastiği modeli olarak karşımıza çıkıyor.

DEBİCA PRESTO HP

Debica PRESTO HP güvenli ve dengeli sürüşü ekonomik bir fiyatla birleştirme anlayışından yola çıkılarak dizayn ediliyor. Ekonomik fiyatlı PRESTO HP uzun kilometre ömrü, yüksek ürün kalitesi ve keyifli sürüşü ile tüketiciler tarafından beğeniyle kullanılmaya devam ediliyor.

DEBİCA PRESTO HP; Ekonomik Sınıfın Kaliteli Modeli 2
DEBİCA PRESTO HP
  • Hem ıslak hem kuru zeminde sürüş zevkini güvenlikle birleştiren teknolojik yapısı
  • Silika bazlı kauçuk bileşiği ile ıslak zeminde iyi frenleme ve yol tutuş
  • Kuru zeminde yüksek kontrol edilebilirlik ve kısa fren mesafesi
  • Etkili yuvarlanma direnci sayesinde yakıt tüketimi verimliliği
  • Düşük lastik gürültüsü ile konforlu sürüş imkanı

2019 Finnish magazine Moottori tarafından 205/55 R16 ebadında yapılan testlerde 8 lastik arasından 4.sırada yer almıştır. Test sonucunda ıslak zeminde kontrol edilebilirlik konusunda testi yapan yetkililerin öznel yorumlarına göre birinci seçilmiştir.

2018 Auto Bild tarafından 195/65 R15 ebadında, içlerinde üst seviye lastiklerin de bulunduğu 47 yaz lastiği arasından 25.olarak fiyatı göz önüne alındığında oldukça dengeli bir profil çizmiştir.

2017 Polish Motor Magazine tarafından 205/55 R16 ebadında yapılan testlerde ise 10 lastik arasından 3.olmayı başarmıştır.

Debica PRESTO HP, 14 ile 16 inç jantta orta ve küçük sınıf araçlara hitap eden ebatlarda boyutuna göre 69 dB seviyesine kadar inebilen ses gürültüsü etiketiyle konforlu sürüşü, ıslak ve kuru zeminde maksimum güvenliği yüz güldüren ekonomik fiyatıyla da birleştirerek tüketiciler için memnun edici bir seçenek olduğunu gösteriyor.