Falken Sincera SN110 ; Yeni Ekonomik Sürüş Odaklı Lastik

Falken Sincera SN110 ; Yeni Ekonomik Sürüş Odaklı Lastik 1

Son zamanlarda fiyat – performans ürünleriyle karşımıza çıkan Falken, yeni yaz lastiği Sincera SN110 modelini tanıttı.

Falken Sincera SN832 Ecorun modelinin yerini alan Sincera SN110, gelişmiş 4D Nano Design teknoloji sayesinde daha uzun kullanım ömrü ve düşük yuvarlanma direnciyle ekonomik sürüş gerçekleştirmek isteyen tüketicilerin beklentisine cevap verecek şekilde üretildi.

Falken Sincera SN110

Falken Sincera SN110 ; Yeni Ekonomik Sürüş Odaklı Lastik 2
Falken Sincera SN110
  • Düşük yakıt tüketimi ve yüksek konfor için aerodinamik yanak tasarımı ve optimize edilmiş blok geometrisi
  • Geliştirilmiş kapalı omuz kanalları sayesinde kuru zeminde kontrol edilebilirlik arttırıldığı gibi lastiğin daha sessiz ilerlemesi sağlanmış
  • Yenilenen lastiğin yarı küresel tasarım yapısıyla daha fazla kilometre performansı ve dayanıklılık elde edilmiş.
  • 4D Nano teknolojisi sayesinde daha düşük yuvarlanma direnci, gelişmiş aşınma ömrü ve daha iyi ıslak zemin performansı

4D-Nano Design Teknolojisi

Düşük yuvarlanma direnci, güvenlik ve dayanıklılık otomobil lastikleri için vazgeçilmez üç özelliktir. Japon üretici Falken mühendisleri, bu alanda ilerleme sağlayabilmek için gelişmiş simülasyon bilgisayarları kullanarak lastiklerin moleküler yapısını incelediler. Nanometrik seviyedeki bileşenlerde kullanılan bu teknolojisi sayesinde lastiğin gelişmiş hamuru güçlendiriliyor. Bu da ıslak ve kuru zeminde daha kararlı ve güçlü bir kavrama sağlıyor.

Yine yapılan gelişmiş simülasyon testleri sayesinde lastikte gereksiz ısının hangi bölgede ve nasıl üretildiğini analiz edip bunu azaltmak için çalışmalar yaptılar. Isı, lastik için enerji kaybı dolayısıyla yuvarlanma direnci anlamına geldiğinden yakıt tüketimini de olumsuz etkiler. Gelişmiş 4D-Nano Tasarım teknolojisi sayesinde Ecorun etiketli tüm modellerde düşük yuvarlanma direnci, daha sessiz bir yolculuk ve düşük yakıt tüketimi gibi ekonomik sürüş özellikleri görmeniz mümkün.

Yeni Falken Sincera SN110, 14 ile 16 inç jant aralığında, 46 farklı ebatta üretime sahip. Tüm ebatlarda AB etiket değerlerinde ıslak zeminde A notunu, yakıt tüketiminde ise lastik ebadına göre B-E arasında değişen notları alabilen ekonomik model, yine değişen ebatlarla birlikte 69-70 dB arası bir lastik gürültüsü seviyesi sunarak sessiz yolculuklar yapmanızı sağlıyor.