Falken ZIEX ZE310 Ecorun; Fiyat – Performans odaklı lastik

Falken ZIEX ZE310 Ecorun; Fiyat - Performans odaklı lastik 1

Japon asıllı orta seviye lastik üreticilerinden olan Falken, önceki serisinde oldukça beğenilen ZIEX ZE914 Ecorun modelinin yerine gelen ve geliştirilmiş hali ZIEX ZE310 Ecorun ile hem hesabını düşünen hem de kaliteli bir karşılık almayı bekleyen kullanıcılar için fiyat – performans ürünü olmaya devam ediyor.

Falken ZIEX ZE310 Ecorun
Falken ZIEX ZE310 Ecorun

Falken ZIEX ZE310 Ecorun

Başarılı üretici, ZIEX ZE310 Ecorun modeliyle birlikte hem ıslak hem kuru yollarda, düşük aşınma performansını iyi bir yol tutuş ve konfor deneyimi ile birleştiriyor. Sahip olduğu ebatlarda 67 ile 70 dB arası gürültü seviyesiyle dikkat çeken orta seviyeli model sürüş konforu deneyimini bir adım öteye taşımayı başarabiliyor.

Adaptif Sabit Basınç ( ACP ) teknolojisine sahip Falken ZIEX ZE310 Ecorun, lastikte yere temas eden yüzeyde yükü dağıtarak aşınmayı eşit hale getirerek selefine göre daha uzun bir kullanım ömrü sunuyor. 195 mm’ye kadar genişlikte olan modeller lastik sırtını sağlamlaştırmak ve yere temas eden yüzeyi güçlendirmek için 3 kanallı bir tasarıma sahipken, 205 mm ve üzerindeki genişlikte olan modeller su tahliyesini kolaylaştırmak ve kızaklama direncini arttırmak için 4 kanallı bir tasarımla tüketicinin beğenisine sunuluyor.

4D Nano Tasarım teknolojisiyle geliştirilen model, bu gelişmiş sırt özellikleriyle önceki serisi ZIEX ZE914 Ecorun modeline göre %30 daha fazla kullanım ömrü sunabiliyor.

  • Gelişmiş aşınma performansını ıslak ve kuru zeminlerde çok iyi çekiş ve yol tutuş ile birleştiriyor
  • Geliştirilmiş sessizlik deneyimi ( Tüm ebatlarda 70 dB ve altı gürültü seviyesi )
  • Kısa fren mesafesi ve suda kızaklamaya karşı daha dirençli tasarım

Fiyat – Performans odaklı Falken ZIEX ZE310 Ecorun 14 ile 18 inç jant ebatlarında ürün boyutuna sahip. Avrupa Lastik Etiketleme Sistemi’nin yaptığı ölçümlerde bütün boyutlarda ıslak zeminde frenleme alanında A seviye, yakıt tüketimi verimliliğinde ise C ile E arasında değişen seviyelerde yer alarak bütçe dostu kaliteli bir lastik olduğunu bir kez daha gösterdi.