Goodyear UltraGrip 9+ ; Goodyear’da UltraGrip Ailesi Genişliyor

Goodyear UltraGrip 9+ ; Goodyear'da UltraGrip Ailesi Genişliyor 1

Amerikan menşeli ünlü lastik üreticisi Goodyear, başarılı kış lastiği serisi olan UltraGrip ailesini yeni üyelerle genişletiyor. Markayı oldukça başarılı şekilde temsil eden UltraGrip 9 kış lastiği, artık yerini geliştirilmiş teknolojilerle donatılmış UltraGrip 9+ modeline bırakıyor.

Goodyear UltraGrip 9+, sert kış koşullarının neden olduğu zorlu yol şartlarında üstün güvenlik, sürüş performansı ve konforu elde etmesi için üretilen bir model. Karlı ve buzlu zeminlerde üst düzey performansın daha fazla kullanım ömrü ve daha iyi kavrama ile birleştirilmesi hedeflenerek kullanıcıların Premium bir lastik deneyimi yaşaması amaçlanıyor.

Goodyear UltraGrip 9+ ; Goodyear'da UltraGrip Ailesi Genişliyor 2

Goodyear UltraGrip 9+

  • Geliştirilmiş yapısı ve teknolojileriyle karda ve buzda daha iyi kavrama, daha uzun kullanım ömrü ve daha konforlu sürüşler yapmaya imkan tanıyor.
  • Zorlu yol koşullarından kaynaklanan çatlaklara ve aşınmalara karşı Mileage Plus teknolojisi lastiği koruyor ve kullanım ömrünü arttırıyor.
  • Yüksek performanslı versiyonu olan UltraGrip Performance+ modelinde kullanılan Winter Grip teknolojisi, UltraGrip 9+ modelinde de kullanılarak kar ve buz üzerinde aynı sürüş performansının elde edilmesine yardımcı oluyor.
  • Daha iyi kavrama, daha iyi yol tutuş, daha iyi çekiş ve daha hassas bir yönlendirme sayesinde sürüş keyfi ve güvenliği her daim ön planda tutuluyor.
Goodyear UltraGrip 9+ ; Goodyear'da UltraGrip Ailesi Genişliyor 3

Goodyear UltraGrip 9+, 14 ile 16 inç arasında jant çaplarıyla birçok farklı ebatta satışa sunuluyor. İlerleyen dönemlerde başka ebatların eklenmesi de ön görülen gelişmiş model, konforlu, güvenli, kar ve buz performansı yüksek ve uzun kullanım ömrüne sahip Premium lastik deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılar için kaliteli bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.