Michelin Pilot Sport 4 SUV ; Michelin’in Ödüllü Lastiği Şimdi SUV Kullanıcıları İçin Geldi !

Michelin Pilot Sport 4 SUV ; Michelin'in Ödüllü Lastiği Şimdi SUV Kullanıcıları İçin Geldi ! 1

Dünyaca ünlü lastik üreticisi Michelin, lastik piyasasında ki en önemli ve başarılı modellerden biri olan Pilot Sport 4’ü, SUV kullanıcılarının da ihtiyaçlarını karşılayacağı şekilde geliştirerek Pilot Sport 4 SUV ismiyle piyasaya sürdü.

Selefi Michelin Latitude Sport 3’ün yerine gelen Pilot Sport 4 SUV modeli Crossover, SUV, 4×4 türünde ki araçların ihtiyaçlarına hitap edecek şekilde özel olarak tasarlanan, performans ve konforu uzun ömürle birleştirerek keyifli sürüş deneyimi sunan bir lastik olarak karşımıza çıkıyor.

Pilot Sport 4 SUV, üst seviyede bir yol tutuşu güvenlikle birleştirebilen, aşındığında bile ıslak zemin frenlemesinde mükemmel sonuçlar verebilen bir lastik olmasının yanında SUV araçlara özel arttırılmış dayanıklılığı, optimize edilmiş ses seviyesi sayesinde hem uzun ömürlülüğü hem de konforu bir arada sunmayı başarabilen bir lastik.

Michelin Pilot Sport 4 SUV

Michelin Pilot Sport 4 SUV ; Michelin'in Ödüllü Lastiği Şimdi SUV Kullanıcıları İçin Geldi ! 2
Michelin Pilot Sport 4 Suv
  • Asimetrik sırt deseninde lastiğin iç ve dış omuzunda kullanılan farklı kauçuk bileşenleri hem ıslak hem kuru zeminde maksimumum yol tutuş ve güvenliği sağlıyor.
  • Sürüş hassasiyetini arttırmak için özel maddelerden üretilen hibrit kuşaklar kullanılmıştır.
  • Yenilikçi bileşenleri ve ince silika içerikli kauçuğu sayesinde ıslak zeminde çok iyi yol tutuş ve frenleme performansı elde edilmiştir.
  • Sırt deseninde ki sert bloklar uzun ömürlülüğü sağlarken, yüksek yoğunluklu çift karkas yapısı dayanıklılığı arttırıyor.

Michelin Pilot Sport 4 SUV modeli girmiş olduğu bazı testlerde;

İsveç yayını olan 2020 ViBilagare Suv lastik testlerinde 225/60 R18 ebadında 8 lastik arasından birinci olmuştur.

2020 Auto Bild AllRad SUV / 4×4 lastik testlerinde ise 255/55 R18 ebadında 10 lastik arasından birinci seçilmiştir.

Michelin Pilot Sport 4 SUV, yerden yüksek yapısıyla bile güvenli, konforlu, performanslı sürüşü aynı anda bulmayı hedefleyen SUV kullanıcıları için 17 ile 23 inç jant ebatları arasında geniş lastik ebadı yelpazesi sunabilen başarılı bir lastik olarak tüketicilerin beğenisine sunuluyor.