Dunlop SP SPORT FM800; Islak ve Kuru Zeminde Yüksek Performansa Sahip Uygun Fiyatlı Lastik

Dunlop SP SPORT FM800; Islak ve Kuru Zeminde Yüksek Performansa Sahip Uygun Fiyatlı Lastik 1

Ünlü lastik üreticilerinden Dunlop markasının, yaz mevsiminin değişken hava koşullarında, ıslak ve kuru zeminde maksimum verimliliği konforla birleştiren performans modeli Dunlop SP Sport FM800, uygun fiyatıyla da yüz güldürmeye devam ediyor.

Dunlop SP SPORT FM800

Dunlop SP Sport FM800 ıslak ve kuru zemin koşullarında tatmin edici bir performans verirken yüksek hızlarda güvenli sürüş ve kısa fren mesafesi sağlıyor. Bununla birlikte düşük gürültü seviyesiyle konforu arttırırken, yine düşük düşük yuvarlanma direnciyle yakıt tüketimi verimliliğine katkıda bulunuyor.

Dunlop SP SPORT FM800
Dunlop SP SPORT FM800

  • Düzensiz aşınmaya karşı etkili sırt bileşeniyle daha uzun ömür
  • Her yol koşulunda suda kızaklamaya karşı yüksek direnç
  • Yol pürüzlerini mükemmel kavrayarak direksiyon hakimiyetini arttırıyor
  • Islak ve kuru zeminde daha iyi yol tutuş ve daha kısa fren mesafesi
  • Düşük yuvarlanma direnci sayesinde yakıt tasarrufu
  • Düşük ses gürültüsü seviyesiyle konforlu sürüş deneyimi

Dunlop SP Sport FM800 modelinin sunduğu güvenli, performanslı ve konforlu sürüşün yanında rakiplerine oranla satın alım maliyetinin bir miktar daha uygun olması tüketiciler için bu modeli cazip kılmaya devam ediyor. SP Sport FM800 13 ile 18 inç jant ebatları arasında geniş bir ürün yelpazesi sunabiliyor. Avrupa Lastik Etiketleme Sistemi’nin yaptığı testlerde tüm ebatlarda, ıslak zeminde A seviye notunu alırken yakıt tüketimi verimliliğinde ise ebatlara göre C ile E seviyesinde değişen notlar alıyor. Bununla birlikte 69 ile 71 dB arasında farklılık gösteren ses gürültü seviyesiyle de göz dolduruyor.