Sava INTENSA UHP 2; Uygun Fiyatlı Yüksek Performans Lastiği

Sava INTENSA UHP 2; Uygun Fiyatlı Yüksek Performans Lastiği 1

Otomotiv sektöründe gün geçtikçe gelişen teknolojinin ve artan donanım özelliklerinin etkisiyle yüksek inç değerine sahip ebatlarda lastikler gittikçe popüler olmaya başladı.

Otomobil severlerin yüksek performans beklentisini görsel zevk ile birleştiren yüksek ebatlı lastikler, değişim zamanı geldiğinde bütçe olarak kullanıcıları bir hayli üzebiliyor. Eğer siz de görsel zevkinizi yüksek performans beklentisiyle birleştirirken bütçenizi düşünüyorsanız, değerlendirmeniz gereken ürünlerden biri uygun fiyatlı yüksek performans lastiği Sava INTENSA UHP 2!

Sava INTENSA UHP 2; Uygun Fiyatlı Yüksek Performans Lastiği 2
Sava INTENSA UHP 2

Sava INTENSA UHP 2 yüksek performanslı otomobiller için geliştirilen, INTENSA UHP modelinin yerini alan, selefine göre daha düşük yuvarlanma direnci ve ıslak zeminde daha iyi kavrama sunan, Goodyear bünyesinde üretim yapan, 17 ile 20 inç jant ebatlarında geniş boyut yelpazesi sunabilen bir yaz lastiğidir.

Sava INTENSA UHP 2 sert dış omuz blokları sayesinde daha kısa fren mesafesi ve daha iyi çekiş sunmak üzere dizayn edilmiştir. Arttırılmış hamur bileşimi ıslak zeminde tutunmayı güçlendirdiği gibi AB etiket değerinde A notunu elde etmiştir. İyileştirilmiş lastik yapısı ve sırt bileşeniyle güçlü tek çelikli damak yapısı kuru zeminde çok iyi bir direksiyon hassasiyeti kazandırıyor. Enerji kaybını ve sürtünmeyi kontrol altında tutan yeni model, yakıt verimliliğiyle ve yüksek kilometre performansıyla yüz güldürüyor. Bununla birlikte kullanıcıların konfor beklentisine de cevap verebilen uygun fiyatlı yüksek performans lastiği Sava INTENSA UHP 2, 70 dB ve altı gürültü seviyesi sunabilmesiyle de dikkat çekiyor.

Avrupa Otomobil Kulübü ( ACE ) tarafından 2020 yılında 17 inç jant ebadında yapılan orta seviye bütçeli yaz lastikleri testinde Sava INTENSA UHP 2, 9 lastik arasından 2.olmayı başarabildi.

Alman Otomobil Kulübü ( ADAC ) tarafından 2020 yılında yapılan 18 inç jant ebadında, içlerinde bu segmentin Premium lastik markalarının da bulunduğu testlerde Sava INTENSA UHP 2, 16 lastik arasından 6.sırayı kazanarak dikkatleri üzerine çeken bir model oldu.

Auto Bild tarafından 2019 yılında 17 inç jant ebadında yapılan testlerde ise Sava INTENSA UHP 2, 20 rakibi arasından 9.sırada kendine yer bularak uygun fiyatlı, yüksek performanslı bir yaz lastiği olduğunu kanıtlamış oldu.